2013 m. vasario 21 d., ketvirtadienis

P.Kvitova nuvainikavo čempionės titulą gynusią A.Radwanską

Po tragiškos sezono pradžios čekė Petra Kvitova pagaliau pradeda atsigauti. Šiandien ji 6:2,6:4 nugalėjo čempionės titulą gynusią ketvirtą pasaulio raketę lenkę Agnieszką Radwanską ir pateko į prestižinio "Dubai Dutty Free Tennis Championships" turnyro pusfinalį.

P.Kvitovai tai pirmas pusfinalis WTA varžybose nuo praėjusių metų rugpjūčio kuomet laimėjo turnyrą Niu Heivene. Aštuntoji pasaulio raketė sezono pradžioje niekaip negalėjo laimėti net dviejų susitikimų iš eilės, bet Fed Cup varžybose įvyko persilaužimas. Jau praeitą savaitę P.Kvitova pasiekė turnyro Dohoje ketvirtfinalį kur laisvai galėjo iš Serenos Williams atimti šansą tapti pirma pasaulio rakete. Tąkart buvo pralaimėta, bet Dubajuje čekei viskas klojasi puikiai ir į pusfinalį ji pateko per tris mačus nepralaimėjusi nei vieno seto. Pirmajame rate P.Kvitova sutriuškino Danielą Hantuchovą, aštuntfinalyje įveikė Aną Ivanovič, o šiandien nugalėjo ir A.Radwanską.
Tai pirmoji P.Kvitovos pergalė prieš TOP5 žaidėją nuo 2011-ųjų baigiamojo metų turnyro WTA Championships. Šiandien ji padarė 38 neišprovokuotas klaidas, tačiau pagal atliktus vinerius pranoko A.Radwanską net 37:6.

Pusfinalyje P.Kvitova susitiks su dešimta pasaulio rakete dane Caroline Wozniacki. 2011 metų šio turnyro nugalėtoja ketvirtfinalyje 4:6,6:1,6:4 palaužė prancūzę Marion Bartoli. Kitas pusfinalis bus grynai itališkas. Dėl vietos finale kovos Sarra Errani ir Roberta Vinci, kurios ko gero neatsitiktinai Dubajuje nusprendė nedalyvauti dvejetų varžybose. S.Errani ketvirtfinalyje 6:4,0:6,6:3 palaužė rusę Nadeždą Petrovą, o R.Vinči 6:2,6:4 sutriuškino devintą pasaulio raketę australę Samanthą Stosur. 17-tą vietą WTA reitinge užimanti R.Vinči pirmą kartą karjeroje tame pačiame turnyre nugalėjo dvi TOP10 žaidėjas.  Aštuntfinalyje nugalėjo A.Kerber (WTA/6).