2013 m. vasario 25 d., pirmadienis

Kei Nishikori užtikrintai laimėjo turnyrą Memfyje

Sekmadienį Memfyje pasibaigusio "US National Indoor Championships" vyrų turnyro nugalėtoju tapo 22-oji pasaulio raketė japonas Kei Nishikori. Finale jis 6:2,6:3 sutriuškino ispaną Feliciano Lopezą ir laimėjo trečią ATP turnyrą karjeroje.

Tai buvo antras K.Nishikorio laimėtas ATP500 serijos turnyras. Tiesa skirtingai nei pernai spalį kai sensacingai triumfavo Tokijuje šį kartą viskas buvo daug paprasčiau ir jo pergalė netapo jokia bomba.
Šią savaitę buvo kur kas sunkiau laimėti ATP250 serijos turnyrą Marselyje kur susirinko net penki pirmojo dešimtuko žaidėjai, nei nugalėti Memfyje. Penktą reitingą varžybose turėjęs K.Nishikori tapo čempionu per penkis mačus varžovams nepralaimėjęs nei vieno seto. Ketvirtfinalyje jis 6:4,6:2 nugalėjo pirmą turnyro raketę kroatą Mariną Čiličių (ATP/12), o finale per kiek daugiau nei valandą nepaliko jokių šansų ir F,Lopezui (ATP/47).