2012 m. vasario 26 d., sekmadienis

L.Grigelio triumfas dvejetų varžybose

Nesisekant asmeninėse varžybose Laurynas Grigelis pirmą kartą karjeroje tapo ATP "Challenger" serijos turnyro dvejetų varžybų čempionu. 20-metis lietuvis poroje su baltarusiu Vladimiru Ignatiku sekmadienį triumfavo Vokietijoje pasibaigusiame "Volkwagen ATP Challenger" turnyre.

Jau nebe pirmame turnyre kartu žaidžiantys tenisininkai Volfsburge įveikė daug pajėgių porų, o finale patiesė ir trečią reitingą varžybose turėjusius prancūzą Olivier Charroiną ir čeką Tomaszą Bednareką - 7:5,4:6,10:5.
Dvikova truko kiek daugiau nei pusantros valandos, o L.Grigelis su V.Ignatiku likvidavo net 12 iš 13 breikpointų.

Beje L.Grigelis ATP dvejetų reitinge užima vos 592 vietą, V.Ignatikas buvo 236-tas. Priminsiu, kad antroji Lietuvos raketė Volfsburge dalyvavo ir asmeninėse varžybose, bet jau pirmajame rate turėjo pripažinti olando Igorio Sijslingo pranašumą.
Vėliau šis tenisininkas laimėjo dar keturis susitikimus ir šiandien tapo vienetų turnyro čempionu.